, Imieniny: Emila, Karoliny, Kary
Mapa stronyZobacz najnowsze zdjęcia Wolsztyna dostępne w dziale (Zima 2008 / 2009)


Archiwum

Archiwum

Gazeta Lubuska
link

Dnia 19.06.06 w Gazecie Lubuskiej ukazał się artykuł opisujący stronę http://wolsztyn.sarbak.pl. Dla tych, którzy nie mieli okazji kupić gazety przygotowany został artykuł w dziale Prasa. Mamy nadzieję, że dzięki temu nasza strona pozyska jeszcze większą liczbę osób odwiedzających. Stronę warto często odwiedzać, ponieważ każdego dnia rodzą się nowe pomysły, które staramy się realizować i dzielić nimi z wami.

Dodał: Damian Sarbak, dnia 19.06.2006, 12:00


Blog-i
link

Kolejny pomysł przyszedł do głowy, stworzenie bazy wolsztyńskich Blog-ów w miarę dodawania się kolejnych osób, baza ta będzie się powiększała. Warto często odwiedzać stronę i sprawdzać czy nasz sąsiad nie piszę czasami o nas... Podczas obchodów Dni Wolsztyna strona cieszyła się niesamowitą oglądalnością, została dodana do wielu serwisów jako: strona którą musisz zobaczyć. Dzięki waszym miły wpisom do księgo gości mamy ogromne motywacje do kolejnych pomysłów.

Dodał: Damian Sarbak, dnia 19.05.2006, 23:10


Dni Wolsztyna 2006
link

Kilkanaście godzin po Paradzie Parowozów 2006 otwarty został serwis Dni Wolsztyna 2006, gdzie będzie można zobaczyć zdjęcia nie tylko z parady, ale i innych imprez odbywających się w czasie tegorocznych obchodów Dni Wolsztyna. Dodatkowym atutem są filmy, które bardzo dobrze odzwierciedlają to, co dzieje się w te dni we Wolsztynie.

Dodał: Damian Sarbak, dnia 29.04.2006, 20:10


Nowe logo (banery)
link

Dziś przygotowałem nowe banery zapraszające na moją stronę. Wraz z nimi umieściłem kod źródłowy, który mogę polecić wam w celu umieszczenia na swoich stronach. W najbliższym czasie planuję zamieścić informacje na temat zbliżającej się Parady Parowozów, która odbędzie się 29 kwietnia br.. Przy tej też okazji warto też wspomnieć o trzeciej edycji Miss Parowozów, która odbędzie się 8 lipca br.

Dodał: Damian Sarbak, dnia 15.03.2006, 13:53


Książki o Wolsztynie
link

W ostatnim czasie dodałem dział w którym można poszukać książek o Wolsztynie. Oczywiście nie są to wszystkie książki, ponieważ czekam na informacje od was o książkach, których nie posiadam. Znalazłem też czas na dokończenia działu szlaki rowerowe, są tam szczegółowe opisy tras na terenie Wolsztyna. Dział ten wymaga jeszcze zdjęć, które planuje wykonać w tegoroczne wakacje.

Dodał: Damian Sarbak, dnia 09.03.2006, 10:34


Świąteczny Wolsztyn
link

Długo zwlekałem ze zrobieniem zdjęć ze względu na brak wolnego czasu. Dziś już można oglądać zdjęcia pięknie udekorowanego miasta. W dziale Foto Galeria można podziwiać nasz cudowny Wolsztyn.

Dodał: Damian Sarbak, dnia 09.01.2006, 11:32


Domena
link

Domena jak marzenie... http://wolsztyn.sarbak.pl teraz już zawsze będziesz pamiętał adres. Serdecznie zapraszam do częstych odwiedzin na mojej stronie i wpisywania się do księgi gości jako sugestii lub podsuwania pomysłów.

Dodał: Damian Sarbak, dnia 30.12.2005, 22:36


Zdjęcia z wieży Kościoła Farnego
link

Udało mi się dostać na wieże kościoła Farnego, dzięki czemu wykonałem przepiękne zdjęcia Wolsztyna z najwyższego punktu w mieście. W dziale panorama, foto galeria oraz wygaszacze ekranu znajdziesz nie tylko zdjęcia, ale i coś dla siebie. Polecam ten dział w szczególności.

Dodał: Damian Sarbak, dnia 29.09.2005, 12:00


wstecz do nowościMenu_prawe

W S P Ó Ł P R A C A

WARTO ZOBACZYĆ


stat4u
ilość wejść robota google 516 ilość wejść robota msn 43 ilość wejść robota yahoo 423 ilość wejść robota onet 8 ilość wejść robota netsprint 118 ilość wejść robota szukacz 2